Teras Üstü Solid Cam Kapatma

Teras Üstü Solid Cam Kapatma: Teras üzeri kapatma uygulamaları eskiden olduğu gibi çelik ve ahşabın aksine. Bir çok farklı ve son teknoloji ürünleri kullanarak da yapılabilmektedir.  Açık teraslar güneşin zararlı ışınlarına karşı korunaksızdır. Bunun yanı sıra kötü hava koşulları ve atık sularda terasta bulunan mobilya ve zemin kaplamalarını deforme edebilmektedir. Tüm bu problemlerden korunmanın kesin  ve tek çözümü teras kapatma uygulaması olacaktır. Kapatılan teraslarda güneşin zararlı ışınlarının ve yağmur sularının yaşam alanlarına sızmasının önüne geçilir.

Solidcam adı verilen ürün tek katlı polikarbonat levhalardır. Bu levhalar görünüm olarak camdan farksızdır. Fakat camın kırılganlığının aksine son derece dayanımlı ve mukavemetli bir malzemedir. Solidcam teraslar skylight cam uygulamalarında olduğu gibi alüminyum taşıyıcı ve baskı çıtalar gibi yapı elemanlarının montajından sonra alana uygulanır.

Sıkça Sorulan Sorular

  1. Teras kapatmalarda kullanılan solid levhanın özellikleri nelerdir?
    Solid cam formuna benzeyen ve camdan yüzlerce kat daha dayanıklı, sağlam ve kırılmayan yapıya sahip bir malzemedir. Bir diğer özelliği ultraviyole ışınlarını kırar ve doğal bir aydınlık oluşturulmasını sağlar. Teraslarda genellikle sağlamlığı ve skylight sistemlere entegre edilebilmesinden dolayı tercih edilmektedir.

Teras Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Yukarı Git