Teras Ters Tavan Uygulaması

Teras Ters Tavan, Terası olan bir eviniz olduğu için çok şanslısınız. Ancak terasınızın keyfini en iyi şekilde çıkarmak için gerekli şartları sağladınız mı? Mesela her mevsim koşulunda terasınızı kullanabiliyor musunuz? Yoksa çatınız mı akıyor? Veya bütün yaz bir fırının içerisinde mi yaşıyorsunuz?

Bütün olumsuzlukları bir yana bırakın ve bize gelin. Sizin için evinizi muhteşem bir yaşam alanına dönüştürelim. Teras uygulamalarımız ile dört mevsim kullanabileceğiniz ister yanlarını da kapatarak bir oda veya açık biçimde kullanabileceğiniz bir sayfiye alanına sahip olur, aynı zamanda yapının hava koşullarından etkilenmesini de engellemiş olursunuz. Tabii Teras ters tavan uygulaması yaptırarak açık tavalarda düzenli olarak yenilenmesi gereken su izolasyonu uygulamalarından da kurtulacağınızı unutmayın.

 

Ters tavan uygulaması, alçıpan veya ahşap malzemeler kullanılarak gerçekleştirilebilir. Burada tercih bütünüyle tüketiciye aittir. Naturel bir görünüm elde etmek istiyorsanız, lambri ile estetizm edilmiş ahşap ters tavan uygulaması yaptırabilir veya modern teknolojinin tüm unsurlarını kullanabildiğimiz alçıpan ters tavan uygulaması yaptırabilirsiniz. Her şartta elde edeceğiniz çözüm aynı faydayı sağlayacaktır.

Teras kültüründe oldukça etkili modeller inşa edilmektedir. Tasarım harikası teras modelleri, sınıfının en şık çalışmalarını sunmaktadır. Konusunda başarılı ve etkili çalışmalar sunan teras kapatma ekibi, özel işçilikle, teras kapatma hizmeti sunmaktadır. Teras kapatma hizmetinde, taban tahtaları ve tavan tahtaları özel olarak döşenmektedir. Çatı kısmında beton kullanılmamaktadır. Demir profillerle oluşturulan çatı kısmı yine, ahşap çalışmalarla kapatılmaktadır. Üst kısım ise, özel çatı sistemleriyle kapatılmaktadır. Binanın asıl oluk sistemi ile terasın çatısındaki oluk sistemleri birleştirilmektedir. Yine estetiğe önem verilmektedir. Estetik ve zarif çalışmalarla oldukça şık çalışmalara imza atan teras kapatma elemanları, hayallerinizdeki terasları sunmaktadır.

Yukarı Git