Teras Kapatmalarda Neden Kurumsal Bir Firmaya Yaptırılmalıdır?

Teras Kapatmalarda Neden Kurumsal Bir Firmaya Yaptırılmalıdır?: Uzun bir konu başlığı fakat anlatacağımız konu başlık kadar uzun olmayacaktır. Bu sorunun cevabı tek kelime ile garanti olacaktır. Teras kapatma uygulamasının kurumsal bir firmaya yaptırmak size uzun vadede kesinlikle karlı olacaktır. Kurumsal firmalar uygulamada zamanla oluşabilecek sorunlara ve problemlere karşı size iş ve malzeme garantisi vermek zorundadırlar.

Teras kapatma uygulamasını kurumsal bir firma yerine merdiven altı bir firma yada bir ustaya yaptırmaya karar verdiğinizde bu kişilerin oluşabilecek kaza durumunda tüm sorumlulukları size ait olur. Kurumsal firmalar size bu ve bir çok garantiyi verir. Teraslar iş güvenliği şartnamesinde yüksek çalışma alanları olarak kabul edilmektedir. Burada çalışacak olan personelin yüksekte çalışabilir belge ve evrakları tam ve eksiksiz olur.

Teras kapatmalarda montaj esnasında iş güvenliği montajdan sonrada yapılan bu uygulamaya işçilik ve ürün garantisinin verilmesi en önemli husustur. Kurumsal bir firma size her iki konuda da garanti verebilmelidir. Bunların neden önemli olduğunu yakarıda belirttik. Bu hususlarda belge ve evraka dayalı bir sözleşme yapmanız öneririz.

Profesyonel ekiplerle çözüm üreten firmamız, ekspertiz hizmeti ile işe başlamaktadır. Ekspertiz hizmetinde, çatı tasarımının yapılacağı yerde genel bir inceleme yapılmaktadır. Yapılan bu inceleme ve ölçü alma işlemlerinden sonra, en uygun tasarımlar çizilmektedir. Çelik, kiremit ve ahşap çatı seçenekleri, mekanın yapısına göre hazırlanabilmektedir. Nem ve ısı izolasyonu sağlayan membran uygulamaları ile uyumlu çatı çalışmalarımız, kısa zamanda teslim edilebilmektedir.

Yukarı Git