Teras Kapatma Detayları

Deneyimli ve alanında uzman ekibimiz ile birlikte sizlere teras kapatma detayları kapsamında hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde önce gerekli ölçümleri yapıyor, daha sonra teraslarınızı seçeneklerimiz arasından en uygun bulduğunuz modeller vasıtası ile güzelleştiriyoruz. Teraslarını çevresel faktörlere karşı kapalı tutmak isteyen ve bir yandan da teras alanlarını dekoratif bir dinlenme alanına çevirmek isteyen herkesi firmamıza bekliyoruz.

Teras Kapatmalarda Hizmet Sunduğumuz Alanlar

Firmamıza sitemiz veyahut telefon aracılığıyla ulaşan kişilere çok zengin içeriklere sahip teras kapatma detayları sunmaktayız. Bunlardan ilkini teras çelik konstrüksiyon kapatmaları oluşturmaktadır. Çelik malzemesinin hem dayanıklı hem de estetik görünümünü sizler için birleştiriyor ve kapatmak istediğiniz teraslarınızda başarılı bir şekilde uyguluyoruz. Çelik montajı çok kolay bir ürün olduğu için bir iş günü içerisinde hızlı ve güvenli bir şekilde teras kapatma detayları doğrultusunda çalışıyor ve sizlere hizmet sunuyoruz.

Uygulamanın Avantajları

Müşterilerimize sunduğumuz seçenekler arasında ahşap konstrüksiyon kapatma modelleri de bulunmaktadır. Ahşabın konforunu ve rahatlığını çok iyi bilen müşterilerimiz için evlerini istedikleri ölçüde ahşabın kalitesi ve güvenliği ile bütünleştiriyoruz. Her eşyaya ve mobilyaya mutlak uyum içerisinde dekoratif bir zevk olan ahşap ürünlerimiz indirimli fiyatları ve kampanyalı ödeme seçenekleri ile birlikte evlerinizi, teraslarınızı firmamız aracılığıyla güzelleştirmeye devam ediyor.

Doğru Bir Kapatma Nasıl Olmalıdır?

Teras hareketli tente kapatmaları da sizlere modern bir şekilde sunduğumuz hizmetler arasında bulunmaktadır. İstenildiği zaman açılan, istenildiği zaman tamamen kapanan bu tente modelleri ile birlikte pratik kullanımların keyfini sonuna kadar yaşayacaksınız. Yazları açık kışları kapalı olarak kullanabileceğiniz hareketli tente kapatmalarına da çok uygun fiyatlarla erişebilirsiniz. Faaliyet alanımızda olan bir diğer uygulamamız ise teras sabit skylight cam kapatmaları sistemleridir. Tamamen modern isteklerin ve tercihlerin bir uzantısı olan bu uygulamalarımız öncelikli olarak müşteri memnuniyeti baz alınarak yapılmaktadır.

Son Olarak Teras Kapatma Detayları Hakkında

Özel bir cama sahip olan bu uygulamalarda güneşin tüm zararlı ultraviyole ışıkları dışarıda kalmaktadır. Size sadece yararlı ışıklar ve ısılar gelmektedir. Aynı zamanda dekoratif bir yapı parçasına sahip olan bu teras kapatma modelimizde hem terasınızı hem de evinizi komple güzel gösterme iddiası taşıyor. Son olarak teras hareketli skylight cam kapatmaları modellerimiz de yeni sahiplerini firmamızda beklemektedir.

Teraslar birçok ev ve iş yeri için bulunulan alanın en güzel noktalarından bir tanesi. Özellikle de havaların ısındığı dönemlerde insanlar vakitlerinin büyük bir kısmını bu alanlarda geçirmekten büyük bir keyif alıyorlar. Lakin havanın çok sıcak olması ve kişinin kendini sıcaktan koruyamaması sonrasında teras keyfi yerini çok daha farklı sorunlara bırakabiliyor. Böylesi durumların önüne geçmek adına ise şimdilerde yapılan işlem oldukça basit.

 

Sık Sorulan Sorular

  1. Teras Kapatma montaj süreci nasıl oluyor?
    Normal standartlarda bir teras için bu süreç 2 aşamalı olarak ilerler. İlk süreçte kapatılmak istenilen terasın teknik proje çizimi yapılır. Bu projede temel olarak teras için en uygun kapatma modeli ve malzemenin kullanılması amaçlanır. Son aşamada ise projede belirtilen ana taşıyıcı, ara aks, üst kaplama çatı malzemesi, ters tavan vs. uygulamaların montajının yapılması gelir.
  2. Teras cam kapatma işlemi hangi durumlarda tercih edilir?
    Teras kapatma tercih edilirken dikkat edilmesi gereken en önemli durum doğru materyal tercih edilmesidir. Teras cam kapatma işlemi özellikle üzeri açık geniş binaların yağmurdan ve güneşten zedelenmiş zeminleri için idealdir. Zira cam balkon sistemleri dayanıklıdır hem de saydam görünürdür. Binaların geniş yer kaplaması ve daha estetik görünmesi açısından terasların cam kapatma yapılması daha uygun olur. Aksi takdirde görünür olmasını istediğiniz yere ahşap teras yapılması mekanın estetiği ve görüş açısını kapatmasından dolayı uygun olmayabilir.
  3. Teras kapamanın ses izolasyona her hangi bir faydası var mıdır?
  4. Teras kapamadan sonra herhangi bir özel bakım süreci var mıdır?
  5. Teras kapamanın yüksek mevkilerde güvenlik problemleri oluşur mu?
  6. Teras kapamada kullanılan malzemelerin garanti süreci nedir?

Yukarı Git