Teras Çatı ve Teras Kapama Sistemleri

Teras üstü kapama, açık olan terasın üst ve yan kısımlarının hareketli yada sabit uygulamalar ile kapatılması işlemidir. Teras Üstü Çelik Kapamalar: Alan ölçülerine göre özel olarak uygulanan teras üstü çelik kapama uygulama malzemeleri mekana mükemmel biçimde oturur ve en az yapının kendisi kadar güçlü bir yapı elemanı olarak uzun süre işlevsel kalır.

Firmamız çelik taşıyıcılı teras kapama uygulaması konusunda ileri düzeyde uzmanlığa sahiptir. Taleplerinizi mimari ve mühendislik bakımdan değerlendirip en doğru çözümü üretmek için çalışıyor ve mümkün olan en iyi tasarımı mükemmel biçimde uyguluyoruz. Kalite odaklı uygulamalarımızda yüksek verimi alacağınızı garanti ediyor ve gerçekleştireceğimiz uygulamalar neticesinde en kaliteli hizmetler çıkmayacağını taahhüt ediyoruz. Bizi dilediğiniz zaman arayarak teras üstü kapama teknikleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Teras Üstü Ahşap Kapamalar: Son derece kullanışlı ve sağlıklı bir uygulama olan ahşap teras kapama yöntemi, çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilip kullanıma sunulabilir. Ahşabın kolay işlenir niteliğinden de faydalanarak inşa aşamasında minimum düzeyde komplikasyon oluşur ve görünüm itibariyle mükemmel bir sonuç elde edilir.

Ahşap teras kapama uygulamalarında çatı kısmı dilerseniz kiremit veya yeni nesil uzun ömürlü çatı kaplama ürünleri kullanılarak kapatılabilir ve sıfır sızıntı seviyesine getirilebilir. Hatta dilerseniz teras kapama uygulamasından sonra terasınıza cam balkon uygulaması da yapabilir ve evinize yeni bir oda kazandırabilirsiniz. Tüm teras kapama ihtiyaçlarınızda bizi arayabilir görüş ve fiyat alabilirsiniz.

TERAS ÜSTÜ KAPAMA UYGULAMALARI

Teras üstü kapatma fiyatları ve 2019 güncel fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz… 2019 Güncel Teras Kapama Fiyat Listesi (PDF)

  • Teras Çelik Konstrüksiyon Kapatmaları
  • Teras Ahşap Konstrüksiyon Kapatmaları
  • Teras Hareketli Tente Kapatmaları
  • Teras Sabit Skylight Cam Kapatmaları
  • Teras Hareketli Skylight Cam Kapatmaları
Yukarı Git