Teras Cam Kapama Sistemleri

Teras Cam Kapama: Cam balkon son yılların moda yapı dekorasyon unsurudur. Dilerseniz bütünüyle camla kapatabileceğiniz terasınızı, dilerseniz çatı haricinde kapatabilir burayı evinizin bir odası gibi kullanabilirsiniz.

Tabii ferah bir alan elde etmek için Teras cam kapatma uygulamalarında bütünüyle cam çözümlerini de tercih edebilirsiniz.

 Teras Cam Kapama Avantajları

Böylece başka hiçbir uygulamada kolay kolay erişilemeyen yalıtım özelliklerine sınırsız kullanım süresinde ulaşabilirsiniz. Bu uygulamanın dekoratif özellikleri ise son derece etkili ve dikkat çekici olmaktadır. Yapıya bir anda bambaşka bir hava katacak uygulama, keyifle kullanacağınız bir yaşam alanına dönüşecektir.

Teras Cam Kapama Özellikleri

Teras katta yapılacak her uygulama oldukça önemli özelliklere sahiptir. Açık çatıların verimsizliği bu tip yapıların mucidi olan batılıların dahi artık vazgeçtiğinden anlaşılabileceği biçimde tescillidir. Açık çatılar su geçirgenlikleri nedeniyle sorunlara yol açarken, ısı yalıtımı noktasında da sorun teşkil etmektedir.  Bunun yanı sıra terasın açık oluşu aşırı mevsim koşullarında bu alanın kullanılmaz hal gelmesi sonucunu da doğurmaktadır. Oysa, Teras cam kapatma uygulamaları ile ulaşılacak sonuç her mevsim kullanılabilen, bütünüyle yalıtılmış bir alana ulaşmak olacaktır.

Isı yalıtım faktörü oldukça yüksek olan Teras cam kapatma uygulamalarının su yalıtımı ise %100 düzeyindedir. Bu uygulamanın su geçirmesi söz konusu olmadığından uygulaması sonrasında çatınızın akıtması gibi bir sorun söz konusu olmayacaktır. Tüm faydaları dikkate alındığında Teras cam kapatma uygulamasının maliyetinin tam karşılığı olduğu sonucuna ulaşabilmektedir. Firmamızın sunduğu nitelikli hizmetler sayesinde bu uygulamaya en yüksek standartlar ve uygun fiyatla sahip olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

  1. Teras üzeri cam kapatmanın bakım, onarım ve temizliği nasıl yapılmaktadır?

    Kapatılan teras mevcuttaki açık terasa çatı görevi görür. Çatılarda belirli zamanlarda belirli bakımlar yapılmalıdır. Bunun sebebi çatının kullanım ömrünü uzatmaktır. Kullanılan malzemenin cam olması sıradan çatılara yapılan bakımdan biraz daha farklıdır. Cam bağlantı ekipmanlarının kontrolü varsa bir deformasyon bu parçaların değişimi, silikon yerlerinin yeniden çekilmesi vs. cam ile kapatılan terasların bakım ve onarımına örnek verilebilir.

Teras Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Henüz Puan Yok)
Loading...
Yukarı Git