Pratik Sundurma

Pratik Sundurma: Sundurmalar, genelde bir kapının önünde, sırtı duvara verilecek şekilde dizayn edilir. Çeşit çeşit sundurma seçeneği mevcuttur. Bora İnşaat, her zevke ve her ihtiyaca hitap edebilen sundurma sistemleri üretir. Sundurma ihtiyaçlarınız için firmaya gönül rahatlığı ile başvurabilirsiniz.

Kapıdan içeri girileceği esnada, yağmur, kar, dolu ve benzeri doğa olaylarından korunmak için, sundurmalardan yararlanılır. Sadece bu amaçla değil, sadece şık görüntü arz ettiğinden ötürü de sundurmalar satın alınmaktadır.

Bina girişlerinde sundurma olduğu takdirde, açıkçası binanın havasına hava katılır. Pek çok bina girişinde sundurmalara rastlamaktayız. Siz de binanınızın girişine şık ve aynı zamanda pratik sundurmalar taktırmak isterseniz, Albayrak Yapı İnşaat ile iletişim kurunuz.

Sıkça Sorulan Sorular

  1. Pratik polikarbon sundurma nasıl üretilmektedir?
    Pratik kapı üstü için tasarlanan polikarbon sundurmaların taşıyıcı kolonları 3 mm metalden CNC kesim olarak imal edilir. Taşıyıcı sundurma ayaklarında gaz altı kullanılarak birleşim yerleri kaynaklanır. Daha sonra elektrostatik boya ile sundurma taşıyıcıları boyanır. Üst kaplama örtüsünde ise 10 mm polikarbonat levha kullanılır. Levhanın etrafı alüminyum U çıtası ile kaplanır.

Teras Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin 0 (216) 487 00 61den Bize Ulaşabilirsiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Yukarı Git