Polikarbon Sundurma

Polikarbon Sundurma: Sundurmalarınız polikarbon olsun istiyorsanız, bu noktada Albayrak Yapı İnşaat şirketi ile çalışabilirsiniz. En iyi polikarbon sundurmaları buradan avantajlı fiyatlarla temin etmeniz mümkün olabilecektir.

Üst kısımlarının kapatılma özelliğinin olması yaz sıcaklarından ve kışın yağan yağmur ve kar sularından koruma özelliği gösteriyor. Genellikle kıyı kesimlerde moda olan sundurmaların en önemli etkisi yaz sıcaklarından koruyarak yazın olumsuz sıcaklarından koruma etkisinin olmasıdır. Yaz sıcaklarından daha az etkilenmek için sundurma üzerine ısı yalıtımı yapılarak dış çevredeki aşırı sıcakların sundurma iç kısmına geçmesi engelleniyor.

Kapı girişlerine yerleştirilen sundurmalar, ortama son derece güzel bir hava katar. Apartman girişlerine ister cam, ister polikarbon sundurmalar taktırabilirsiniz.

Son zamanlarda özellikle sundurmalara olan talep hızla artmaktadır. Herkes kapı girişlerine sundurma taktırmaya başlamıştır. Albayrak Yapı İnşaat, hızla artan bu talebi en iyi şekilde karşılar. 27 yıldır sektöründe başarıyla hizmet sunan şirket, birçok kıymetli referansa sahiptir. Sundurmalardan tutun teras kapatma uygulamalarına kadar pek çok farklı hizmeti buradan ekonomik fiyatlarla satın alma şansı elde edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

  1. Polikarbon sundurma garanti süresi ne kadardır?
    Sundurmalarda kullandığımız polikarbonat levha Işık Plastik marka Policam olarak bilinen bir üründür. Ürün fabrika garantisi 10 yıldır. Bu garantiden ayrı olarak Albayrak Yapı İnşaat olarak tüm sundurma modellerine 3 yıl işçilik ve üretim garantisi vermekteyiz.
  2. Polikarbon sundurmanın avantajları nelerdir?
    İlk olarak diğer sundurma modellerinden daha ekonomiktir. Bunun yanı sıra daha hızlı imalat ve uygulama süresine sahiptir. Ayrıca kullanım ömrü en uzun sundurma modellerinden bir tanesidir.
Yukarı Git