Polikarbon Kapatma

Polikarbon Kapatma: Apartman girişlerindeki sundurmalar, oto parkların üzeri, apartman aydınlıklarının çatısı ve benzeri alanlarda polikarbon kapamalar kullanılabilir. Ayrıca özel uygulamalar için cephe kaplama aracı olarak da kullanılabilen ürünün nitelikleri gereği kolayca biçimlendirilen bildiğinden geniş bir kullanım alanı olduğunu söylemek doğrudur. Tabii bu noktada polikarbon kapamalar hakkında uzun kullanım ömründen bahsetmek gerekir. Güneş ışığından en alt seviyede etkilenen ürün, uzun süre güvenle kullanılıp, ihtiyaçları karşılayabilmektedir.  Uygulamalarda kullandığımız polikarbonat ürünleri Işık Plastik’in, POLİCAM markasıdır. Polikarbonat çatı ve kapatma uygulamaları UYGULAMALARIMIZ sayfasından inceleyebilirsiniz.

Siz de polikarbon kapamalar yaptırmak, yaşam alanlarınızda dekoratif ve ekonomik çözümler elde etmek isterseniz bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve destek alabilirsiniz.

Polikarbon Kapatma Görselleri

Gelişen dizayn etme yöntemleri ve teknoloji ile birlikte hangi yükseklikte ve iklim kuşağında bulunursa bulunsun birçok alanda uygulamaya geçilen teras kapatma modelleri bulunmaktadır. Bunların en başında ters tavan modelleri yer almaktadır. Genellikle kafe işletmecileri tarafından şık bir dışa vurum sunduğu için tercih edilmektedir. Diğer teras kapatma seçeneklerinden farklı olarak ahşap kollar ile desteklenebilir özelliklere sahiptir.

 

Yukarı Git