Polikarbon Çatı Kapatma

Polikarbon Çatı Kapatma: Günümüzde cam ürününe alternatif olarak geliştirilen ve çok kısa bir sürede alıcı kitlesi oluşturan polikarbon çatı kapatma sistemleri birçok farklı sektörde hizmet alanına uygulanmaktadır. Öncelikli olarak tarım alanlarında değerlendirilir. Seracılık, bağ ve bahçe gibi işlemlerde güneş ışığını en doğru ve potansiyeline uygun olarak yansıttığı gerekçesiyle portatif ve kullanışlı bir şekilde değerlendirilmektedir.

Aynı zamanda reklamcılık sektöründe de kullanılır. Hafif ve taşınabilir olmasının yanı sıra kolay şekil alabilir özellikleri nedeniyle reklam sektörünün tanıtım alanlarında, duyuru konseptlerinde kullanılmaktadır. Aynı zamanda çeşitli süs ve çerçeve eşyalarının yapımında ve süslenmesinde de etkin rol oynar.

Çatı kapatma sektörler arasında sıklıkla inşaat sektöründe de kullanılmaktadır. Yeni evlerin ve yapıların birçoğunda bu türden bir çatı sistemi uygulanır.

Uygulama endüstriyel alanların yanı sıra, konvansiyonel apartmanların aydınlık olarak tabir edilen kısımlarında ve merdiven üstlerinde kullanılabilir. Farklı dokuları bulunan polikarbonat levhaların renkli veya şeffaf olanlarının Polikarbon çatı aydınlatması uygulamalarında kullanılabilmesi mümkündür. UV geçirgenliğinin düşürülmesinin planlandığı alanlarda oluklu levhaların kullanıldığı uygulamalarda cama benzer bir yüzey elde edilmek istendiğinde düz plakalar kullanılabilmektedir.

Sık Sorulan Sorular

  1. Malzemelerin garanti süresi ne kadar?
    Uygulamalarda kullandığımız ürün markası Işık Plastik’in POLİCAM ürünleridir. Polikarbonat levhalar Avrupa Standartlarında göre üretilmektedir. Ürünün 10 yıl ürün fabrika garantisi vardır. Yani üründe doğal şartlardan dolayı oluşabilecek tüm deformasyonlara karşı değişim garantisi bulunmaktadır. Ayrıca firmamızın da 3 yıl işçilik garantisi bulunmaktadır.
  2. Polikarbonun ısı veya su yalıtımına bir faydası var mı?
  3. Montaj süresi kaç gün?
  4. Montaja ekstra garanti veriliyor mu?
  5. Genelde nerelerde kullanılır?
Yukarı Git