fbpx

Paslanmaz Sundurma

Paslanmaz Sundurma: Apartman girişlerinde yer alan sundurmalar, apartmanın giriş bölgesini yağmur, kar gibi doğa olaylarına karşı korumakla görevlidir. Tabi ki sundurmaların tek fonksiyonu bu değildir. Pek çok kişi, sadece göze hitap etmesinden ötürü apartman girişlerine sundurma yaptırmaktadır.

Sundurmalarınız paslanmaz olsun isterseniz, bu noktada çalışabileceğiniz en ideal firma, tabi ki Albayrak Yapı İnşaat firmasıdır. Bora İnşaat ile birlikte, birinci sınıf kalitede paslanmaz sundurmalara sahip olabileceksiniz.

Apartman kapınızın üstüne sundurma koymak için, hemen 0216 487 00 61 telefon numarasını arayabilirsiniz. Telefon üzerinden sundurma taleplerinizi iletebilirsiniz. Talepleriniz ardından, adresinize uzman bir ekip gelecek ve sundurmalarınızı özenle uygulayacaklardır. İhtiyacınız sundurma ise çözüm burada sizi bekliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

  1. Paslanmaz sundurmaların avantajları nelerdir?
    Sundurma sistemleri içerisinde en fazla avantaja sahip olan sundurmalardır. Sistem taşıyıcı kolon, bağlantı aparatları ve üst kaplamadan oluşmaktadır. Üst kaplama ağırlıkla özel üretim camlardır. Taşıyıcılar ise paslanmaz krom kaplı metalden üretilmektedir. Sundurmalarda zamanla taşıyıcılarda boya kaplı olanlarda özellikle bakım ve yenileme gibi ek problemler yaşanmaktadır. Paslanmaz sundurmalarda ise bu gibi dezavantajlar ile karşılaşmazsınız.
Yukarı Git