Çelik Çatı Üzeri Osb Membran

Albayrak Yapı İnşaat olarak uzun yıllardır her türlü çatı sistemi tadilatını ve inşaatını başarıyla yapmaktayız. Çatı, binanın en önemli alanlarından biridir. Çatının sağlamlığı binanın ömrünü uzatır ve yanında pek çok fiziki yarar sağlar. En sağlam çatı sistemi ise hiç şüphesiz çelik çatıdır. Bunun yanında düşünüldüğü gibi çok yüksek maliyetli bir sistem değildir.

 Bu İçeriği Sesli Olarak Dinleyebilirsiniz… 

 Eski tip çatılarla arasındaki en büyük farklar

Peki çelik malzemeden yapılan bu sistemin diğer çatılardan farkı nedir? En büyük fark, çelik çatı bir defa yapılır ve ömür boyu hiçbir tadilat gerektirmeksizin, yenileme yapmaksızın binanızı her türlü doğal afet, hava koşulu ve fiziki darbeye karşı korur. Bu bakımdan güvende olmanızı sağlamanın yanı sıra maddi olarak da cebinizin dostudur. Sadece sağlamlık sağlamayan çelik çatı sistemleri; hem ısı, hem ışık, hem de yalıtım artısı taşımaktadır. Ayrıca dış görünüşü de eski tip çatılara ve benzerlerine nazaran daha şıktır.

Çelik Çatı Üzeri Osb Membran

Türkiye’nin her yerindeki ev, iş yeri, fabrika ve benzeri bina ve alanlarınıza çelik çatı üzeri osb membran hizmeti sunmaktayız. Üstelik bunu ücretsiz keşif ve mimari hizmeti sunarak yapmaktayız. Siz yalnızca çelik çatı üzeri osb membran sistemini yaptırmak istediğiniz alanı bize gösterin, biz uzman ekibimizle işinizi kolaylaştıracak en uygun sistemi size sunalım.

 Nasıl görüneceği konusunda son karar sizin

Çelik çatınız iç çalışmaları uygun materyaller ile bittikten sonra dış kaplamasını istediğiniz renkte seçmeniz, binanıza en uygun görüntüyü tercih etmeniz mümkündür. Teknolojinin son hizmetlerinden faydalanarak bu güne kadar yüzlerce noktaya çelik çatı üzeri osb membran hizmeti sunmuş olmanın gururunu yaşamaktayız. Peki, bu işlem ne kadar sürmektedir? İşinizi engeller mi?

Zamanınızı alır mı? Size eziyet çektirir mi? Hayır! Ekibimiz kararınızı verdiğiniz takdirde çok kısa bir süre içinde sizin istediğiniz çalışma saatleri aralığında işlemi tamamlar ve size hiçbir şekilde temizlik ve tadilat işi bırakmaz. Asla çalışma akabinde ekstra ücret ödemezsiniz. Bizimle görüşmek için randevu alabilir veya kafanızdaki herhangi bir soruyu hemen sorabilirsiniz.

Çelik çatı sağlamlık yönüyle diğer tüm çatı iskelet yada konstrüksiyon sistemlerinden daha avantajlıdır. Kullanılan materyal metal ve alaşımlı çelik olduğundan deformasyona uğraması son derece güçtür. Çelik çatıların bir başka avantajı ise kurulumunun son derece hızlı ve pratik olarak uygulanabilmesidir. Bunun yanı sıra çelik çatıların maliyet konusunda da bir çok avantajı bulunmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

  1. Ağır iklim şartlarına dayanıklılığı nasıl?
    Çelik yapılar tüm iklim şartlarına mükemmel bir dayanım gösteren çatı sistemleridir. Uygulamada ki en önemli husus montaj aşamasında antipas ve koruyucu boyların mutlaka çeliğe uygulanmasıdır. Bu sayede çatı konstrüksiyonu zaman içinde su ve nemden etkilenip paslanmaz. Deforme olmaz buda uzun yıllar metal yorgunluğuna uğramasını engeller.
  2. Diğer çatı sistemlerine göre farkları nelerdir?
  3. Bu sistemin ısı ve su yalıtımına faydaları nelerdir?
  4. Yangına karşı dayanıklılığı var mı?
  5. Yalıtımın ömrü ne kadar?

Makalede Neler Var?

Yukarı Git