Cam Sundurma

Cam Sundurma: Camdan yapılmış sundurmalara ihtiyacınız var ise, bu konuda Albayrak Yapı İnşaat firması sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Cam sundurmalar sayesinde, bina girişleriniz bambaşka bir havaya bürünür. Cam sundurmalar, bina girişlerinde sizi yağmur ve kardan da en iyi şekilde koruyacaktır.

Cam sundurma güney kısmına bakan pencere ve kapıların üzerinde yerleştirilmesiyle ısıyı yüzde yetmişe kadar süzer, bu oran batı ve doğu kısmında yüzde seksene kadar çıkar. Güneş ışınlarında var olan mor ötesi ışınlarını yüzde yüz filtre ederek, duvarlarınızı ve ev eşyalarınızı korur, renk solmasını engeller.

Sundurma, ısıya ve dış kimyasal faktörlere karşın koruyucudur. Sistem 2 yapıcı koldan meydana gelmektedir. Bu kollar yan yana ilave edilebilecek şekilde yapılmıştır.

Binanızın giriş kısmına camdan yapılan sundurmalar takmak için, siz de bundan sonra Albayrak Yapı İnşaat ile çalışabilirsiniz. 0216 487 00 61 numaralı telefonu arayarak, hemen şirket yetkilileriyle irtibat kurabileceksiniz.

Sadece cam sundurmalar değil, cam çatılar, teras kapatma hizmetleri ile çok daha fazlası burada sizleri bekliyor. Terasustukapama.com.tr adresi sayesinde, tüm bu çözümler ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

  1. Cam sundurmalarda üretilen camların özellikleri nelerdir?
    Sundurmalarda üst kaplaması olarak cam oldukça yaygın kullanılan bir malzemedir. Kullandığımız camlar sıradan kırılgan ve darbede parçalanan camlardan değildir. Özel olarak imal edilen kırılmaya ve darbelere dayanıklı temperli camlardır. Bunların yanında olası bir darbede dağılmaz ve parçalanmayan bir yapıya sahip laminasyonlu camlardandır.
Yukarı Git