Cam Sundurma

Cam Sundurma: Camdan yapılmış sundurmalara ihtiyacınız var ise, bu konuda Bora İnşaat firması sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Cam sundurmalar sayesinde, bina girişleriniz bambaşka bir havaya bürünür. Cam sundurmalar, bina girişlerinde sizi yağmur ve kardan da en iyi şekilde koruyacaktır.

Binanızın giriş kısmına camdan yapılan sundurmalar takmak için, siz de bundan sonra Bora  İnşaat ile çalışabilirsiniz. 0216 487 00 61 numaralı telefonu arayarak, hemen şirket yetkilileriyle irtibat kurabileceksiniz.

Sadece cam sundurmalar değil, cam çatılar, teras kapatma hizmetleri ile çok daha fazlası burada sizleri bekliyor. Terasustukapama.com.tr adresi sayesinde, tüm bu çözümler ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

  1. Cam sundurmalarda üretilen camların özellikleri nelerdir?
    Sundurmalarda üst kaplaması olarak cam oldukça yaygın kullanılan bir malzemedir. Kullandığımız camlar sıradan kırılgan ve darbede parçalanan camlardan değildir. Özel olarak imal edilen kırılmaya ve darbelere dayanıklı temperli camlardır. Bunların yanında olası bir darbede dağılmaz ve parçalanmayan bir yapıya sahip laminasyonlu camlardandır.

Teras Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Yukarı Git