Açılır Cam Çatı

Açılır Cam Çatı: Açılır motorlu cam çatılar yalnızca ticari alanların çatılarında bütünüyle kapatma biçiminde uygulanmaz. Dileyen müşterilerimiz tavan kapılarını Açılır motorlu cam çatılar yapılırken kullandığımız tekniklerle ürettiğimiz mekanizma ile yaptırabilir.

Bu noktada imalatın nitelikleri müşterinin ihtiyaçları ve beğenilerine göre geliştirilmekte olduğundan. Açılır motorlu cam çatılar tamamen size özel uygulamalar olacaktır. Açılır sistem çatılar hakkında detaylı bilgi almak isterseniz tıklayınız…

 

Uygulamanın ısı geçirgenliği oldukça düşük olup, ısı yalıtım ilkeleri ile bütünüyle uyumludur.

 

Hatta Açılır motorlu cam çatılar yapılırken kullanılan materyal pek çok konvansiyonel yalıtım malzemesinden çok daha verimli ısı tasarrufu niteliklerine sahiptir. Siz de Açılır motorlu cam çatılar yaptırmak isterseniz, bizimle iletişime geçebilir ve kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Açılır cam çatı çok eski zamanlardan kalma bir ev içi dekorasyonudur. Bununla birlikte gelişen teknoloji ve yapı donanımları ile birlikte üst seviyede korunaklı ve estetik ölçülerde inşa edilebilmektedir. En fazla tercih edilen ve revaçta olan kış bahçesi modeli dikdörtgen modeldir. Evlerde kullanılan kış bahçeleri tek meyilli ve çift meyilli olarak iki ayrı modele indirgenmiştir. Bununla birlikte bazı iş yerleri ve kafe tarzı yerlerde de ticari kış bahçeleri bulunmaktadır.

 

Yukarı Git